Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

      Warunkiem przystąpienia do konkursu było samodzielne wykonanie fotografii, wybranego przez ucznia zawodu wraz z jego opisem.

      Prace oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

Cezary Gawroński – wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, jako przewodniczący,

Marzena Kozanecka-Zwierz – dyrektor Muzeum w Łowiczu,

Jolanta Pokorska – kierownik Biblioteki Pedagogicznej Filia w Łowiczu,

Izabela Pawluk – doradca zawodowy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łowiczu.

      Wytypowano trzy najlepsze prace uczniów. Nagrody otrzymali:

Michalina Piasta z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, za zajęcie I miejsca – opiekun Beata Kunikowska,

Marta Dyngus z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, za zajęcie II miejsca – opiekun Beata Kunikowska,

Adam Dębski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu, za zajęcie III miejsca – opiekun Marcin Szczepanik.

 

 

      Uczniowie, którzy zajęli kolejne miejsca otrzymali dyplomy. Podczas uroczystości wręczono podziękowania opiekunom uczniów oraz członkom Komisji Konkursowej.

      Organizatorem  Konkursu była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w  Łowiczu we współpracy z Muzeum, Powiatowym Urzędem Pracy oraz Biblioteką Pedagogiczną w Łowiczu.

 

DSC00268DSC00256DSC00259DSC00268

 

      Zdjęcia z uroczystości wręczania nagród oraz otwarcia wystawy udostępniło Muzeum w Łowiczu.