Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 Cała Polska Czyta Dzieciom 2016

 

11 czerwca 2016r. mieliśmy przyjemność gościć dzieci i rodziców na kolejnym pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Pracownicy naszej poradni wcielili się tym razem w postacie bohaterów bajki "Czerwony Kapturek" czytając ją dzieciom. Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Łowiczu zaprezentowała ciekawą i zabawną własną wersję bajki o Kapturku. Dzieci miały również możliwość spróbowania konnej jazdy, pomalowania twarzy, stworzenia masek z bohaterami bajki, zakładek do książek z Czerwonym Kapturkiem, zagrania w grę matematyczną oraz wzięcia udziału w zabawach sportowych i wspólnych tańcach.

Podczas Pikniku Rodzinnego – Cała Polska czyta dzieciom - ogłoszono również wyniki Konkursu poetyckiego, zorganizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Łowiczu pt.: Zdrowie psychiczne życie magiczne.

Komisja Konkursowa wyłoniła następujące miejsca uczniów biorących udział w Konkursie:

- w kategorii szkół podstawowych

I miejsce - Magdalena Królik - Szkoła Podstawowa w Jamnie

II miejsce - Paulina Mońka - Szkoła Podstawowa w Wygodzie

III miejsce - Paweł Płacheta - Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym

Wyróżnienie - Agata Bura - Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym

- w kategorii gimnazjum

I miejsce - Marta Śliżewska- Publiczne Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Zespole Szkół Publicznych w Błędowie

II miejsce - Diana Wyszogrodzka - Gimnazjum Nr 2 w Dzierzgówku

Dyrektor Poradni mgr Beata Świeszkowska i mgr Izabela Pawluk – organizator Konkursu wręczyły nagrody i dyplomy laureatom oraz podziękowania nauczycielom, którzy przygotowali swoich uczniów do Konkursu.